Firmamız Demsa Demir Ferforje; 2000 yılında Samsun'da Ferforje malzemelerinin satışını yapmak üzere sektöre girdi. On yılda ferforjeyi tüm bayi ve satış noktalarında kaliteli hizmet ile sevdirerek, Ferforje olan ilgi ve takebi artırıp kendini aşmıştır.

Başladığı işi daha iyi konuma getirmek için Avrupa Birliğine bir proje hazırlayıp, Karadeniz'de üretimi bulunmayan bu mamülü imal etmek için girişimde bulundu. Avrupa Birliğinde kabul edilen projeyle, yine AB kalitesinde imalat yapmak üzere ilk ferforje fabrikasını kurarak, 2007 yılında üretime başlamıştır.

Kaliteli hizmetinden taviz vermeyecek olan fabrikamız DEMSA Demir Ferforje, üretim aşamasındaki ürün kalitesini daha da arttırmayı hedeflemektedir.

Amacımız yakaldığımız kaliteyi hiç bozmadan daha da ileriye götürmek olup, değişik ürünler için de çalışmalarımız halen devam etmektedir.

Vizyonumuz DEMSA Demir Ferforjeyi estetiği ve kalitesiyle ülkemizin gururu haline getirmektir. Genç bir imalatçı olmamıza rağmen, son sekiz yılda 500 yeni model ve tasarımla piyasada kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. 2015 yılı yeni kataloğumuzun tüm müşterilerimize hayırlı olmasını dileyerek, bereket getirmesini temenni ederiz...